HELIO Ambasadorem Polskiej Gospodarki 2022 w Kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ !

06.06.2022

W środę 1 czerwca br. podczas uroczystości w Pałacu Lubomirskich wręczono nagrody laureatom konkursu „Ambasador Polskiej Gospodarki”. Firma HELIO po raz kolejny została wyróżniona w prestiżowym konkursie Business Centre Club, otrzymując zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki 2022 w kategorii: NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.

Celem konkursu organizowanego przez Business Centre Club, pod honorowym patronatem Europejskiego Komitetu Ekonomiczno- Społecznego w Brukseli, jest zwiększenie zaangażowania polskich przedsiębiorców w promocję Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodnego partnera gospodarczego. Polski potentat rynku bakalii i mas do ciast HELIO, który od lat znajduje się w gronie najlepszych, najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce, ponownie może się poszczycić tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki !

 

HELIO ma już na swoim koncie liczne medale europejskie potwierdzające wysoką jakość swoich produktów, spełniających najwyższe europejskie standardy, a imponujący rozwój infrastruktury (firma posiada nowoczesny, jeden z największych w Europie zakładów produkcyjnych w branży bakaliowej) dowodzi, iż polski producent HELIO jest godnym reprezentantem kraju na zagranicznych rynkach. Świadczy o tym m.in. przyznany w 2018 tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii „Partner firm zagranicznych”, a także nominacja do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu w 2020 r.

W tym roku, polski potentat bakalii również został doceniony w prestiżowym konkursie Business Centre Club, otrzymując wyróżnienie w kategorii NAJWYŻSZA JAKOŚĆ.

Kontakt dla mediów

Magdalena Skibińska
Agencja PR
Grzegorz Sobociński
Kierownik Biura Zarządu i Marketingu

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub potrzebujesz informacji? Wybierz kontakt do odpowiedniego działu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *