ZŁOTY PARAGON 2021 dla So Soft! HELIO Natura

21.05.2021

11. edycja konkursu „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” należy do HELIO! Nasza nowa linia miękkich i soczystych, jedynych takich! owoców suszonych So Soft! HELIO Natura zdobyła ZŁOTY PARAGON 2021! Ponadto, wśród wyróżnionych produktów, na podium znalazły się także EKO orzechy włoskie HELIO Natura oraz masa makowa HELIO!

Złoty Paragon to Nagroda Kupców Polskich przyznawana przez czytelników miesięcznika branżowego „Hurt i Detal” dla najlepszych produktów sektora FMCG. W tym roku, podczas 11. edycji plebiscytu zaszczytne miejsce na podium zajęła firma HELIO, otrzymując prestiżową statuetkę „Złoty Paragon 2021 – Nagrodę Kolegium Redakcyjnego” za tegoroczną nowość: linię wyjątkowo miękkich i soczystych owoców suszonych bez konserwantów So Soft! HELIO Natura.

Z dumą informujemy także, że HELIO jako jedyny przedstawiciel branży bakaliowej otrzymał wyróżnienie w dwóch bardzo ważnych kategoriach: PRODUKTY SPOŻYWCZE BIO I EKO za Orzechy włoskie EKO HELIO Natura oraz BAKALIE I PRODUKTY DO PIECZENIA CIAST za wielokrotnie już nagradzaną – Masę makową z bakaliami HELIO.

Plebiscyt „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” jest jednym z najważniejszych wydarzeń polskiej branży FMCG, podczas której nagradzane są najlepsze produkty w danej kategorii, wyróżniające się największą konkurencyjnością na rynku. Bakalie i masy do ciast polskiego producenta HELIO to naturalnie smaczne i zdrowe produkty bez konserwantów, z długim terminem przydatności, które zapewniają masę kulinarnych zastosowań w codziennej kuchni, dlatego cieszą się ogromnym zainteresowaniem polskich konsumentów. W tym roku, obok wyróżnionych produktów HELIO, na podium znalazła się także innowacyjna linia owoców suszonych So Soft! HELIO Natura, która mimo krótkiej obecności na rynku, już zdążyła zdobyć pełne zaufanie klientów! Dziękujemy! 🙂

Kontakt dla mediów

Magdalena Skibińska
Kierownik Działu Komunikacji
Grzegorz Sobociński
 

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub potrzebujesz informacji? Wybierz kontakt do odpowiedniego działu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.